Dodatkowo możesz przyjrzeć się bardziej szczegółowo każdej z naszych strategii, odwiedzając sekcję Strategie i klikając jedną z nich. Dzięki temu będziesz mógł zapoznać się pogłębionymi statystykami strategii, którą wybierzesz.

Masz również dostęp do pełnych wyników testów każdej strategii. Aby się z nimi zapoznać, wystarczy kliknąć Podgląd na liście Strategii.

Zwróć uwagę na statystyki wyników śróddziennych na 7 dni, na 30 dni i Od Startu. Określają one, ile zarobili lub stracili inwestorzy na danej strategii. Poszukaj także procentowych wartości Maximum DD (drawdown – spadek); informują one o największym spadku akcji, jaki procentowo wystąpił podczas stosowania danej strategii.

Pandora
Zdecyduj, ile środków w nią ulokować
Zdecyduj, czy chcesz skorzystać z Mnożnika – Ratio Multiplier
Ustaw wartość Max Loss % (1-30%) Strategii

Jest to wartość wolnego kapitału, jake planujesz ulokować w danej strategii.

Mnożnik – Ratio Multiplier pozwala na zwiększenie ekspozycji ryzyka poprzez przemnożenie kwoty, którą inwestujesz, przez kwotę środków ulokowanych przez lidera. Pozostawienie Mnożnika na wartości 0 jest równoznaczne z jego niezastosowaniem.

Wartość Max Loss Strategii % może zostać ustawiona w przedziale od 1 do 30% w celu określenia, jak dużo jesteś gotów stracić, zanim strategia zostanie automatycznie zamknięta. Gdy straty osiągną procentową wartość kapitału, którą określiłeś, strategia zostanie zdezaktywowana.

Pandora
Ustaw Trailing Stop (Kapitał) % (1-50%)
Ustaw swój punkt Profit Trigger Point (0-100%)
Kliknij Zapisz

Zlecenie Trailing Equity Stop pozwala zablokować zyski na ustalonym z góry poziomie, aby chronić Twój portfel przed korektami. Możesz ustawić je dowolnie w przedziale od 1 do 50%

Profit % Trigger Point działa podobnie jak zlecenie Take Profit, zamykając Strategię i zabezpieczając zyski, gdy osiągną one poziom ustalony przez Ciebie wcześniej.

Po ulokowaniu środków i ustaleniu własnych sposobów kontroli ryzyka kliknij Zapisz. Strategia zacznie automatycznie prowadzić działania transakcyjne w Twoim imieniu.

Uruchomiłeś już kopiowanie swojej funkcjonującej Pandora strategii FxPro

Strategia została skopiowana. Jej podgląd dostępny jest wśród Twoich skopiowanych strategii. Wystarczy, że klikniesz  w zakładkę Portfel.

Przedstawione sposoby kontroli ryzyka zawierają powszechnie przyjęte oraz powyższe, opracowane przez FxPro wytyczne, których firma zobowiązuje się przestrzegać, skutecznie zapewniając klientom dodatkowy poziom kontroli nad ich portfela.

Witamy w czacie na żywo FxPro Jak możemy Ci pomóc?