Jako inwestor SuperTrader jesteś zobowiązany zapłacić 5% opłaty za wyniki, właścicielowi strategii, który wygenerował Twój zysk. Dotyczy to tylko strategii firm trzecich; nie trzeba uiszczać opłat za korzystanie z jednej z naszych własnych strategii.

Opłata za wyniki potrącana jest automatycznie po zaprzestaniu używania danej strategii, i tylko w przypadku, gdy przebywając w Twoim portfolio wygenerowała dla Ciebie zysk.

FxPro nie pobiera opłat od inwestorów za korzystanie z linii kredytowej, nie nalicza odsetek do otrzymanych kwot, a inwestor, kiedy zechce może wypłacać własne pieniądze, jak i wygenerowane zyski, bez zbędnych pytań.

Oprócz opłat za wyniki inwestor FxPro SuperTrader, ponosi jeszcze koszty związane z dokonywaniem wpłat i wypłat.

Przykładi

Inwestujesz 10000$ w strategię zewnętrzną. Generuje ona 2000$ zysku, zanim zdecydujesz się usunąć ją ze swojego portfolio (lub ustawiony przez Ciebie podążający stop zostanie uruchomiony a strategia zostanie automatycznie zamknięta). 5% tego zysku (czyli 100$) zostanie przekazane liderowi, którego strategię obrałeś.
Inwestujesz 10 000$ w strategię i ona generuje 2 000$ zysku, nie przestajesz jej używać, aż po kilku miesiącach Twój kapitał początkowy spada do 9 500$ (lub włącza się maksymalna strata i strategia zostaje automatycznie zamknięta). W tym przypadku, nawet jeżeli początkowo strategia przynosiła zyski, w momencie jej zamknięcia, Ty zanotowałeś stratę, więc nie jest wymagana opłata za wyniki.

Nie pobieramy żadnej prowizji za wpłaty lub wypłaty za pomocą przelewu bankowego, jednakże należy pamiętać, że może zostać obciążony opłatą w swoim banku. Transakcje kartą kredytową/debetową mogą być obciążone opłatą od wystawcy; FxPro pobiera symboliczną opłatę w wysokości 1,6% za korzystanie z karty kredytowej/debetowej. Za transakcje przez serwis PayPal, FxPro pobiera opłaty w imieniu PayPal oraz zgodnie z ich cennikiem. Przejdź tutaj po więcej szczegółów Neteller, Skrill (Moneybookers), mPay/Netbanx and WebMoney obecnie nie pobierają opłaty za wpłaty i wypłaty, FxPro również nie pobiera prowizji za korzystanie z tych usług. Przy korzystanie z MonetaRU i cashU do wpłat i wypłat, poniesiesz opłaty, w kwocie odpowiednio 4% i 4,5%.

Witamy w czacie na żywo FxPro Jak możemy Ci pomóc?