Wymagamy od Ciebie jako inwestora SuperTrader uiszczenia opłaty za wyniki na koniec miesiąca na rzecz podmiotów trzecich tylko podczas zyskownych miesięcy w oparciu o nowy znak szczytu w wynikach klienta. Niektórzy dostarczyciele strategii pobierają 5%, natomiast inni więcej.

Nie wymaga się od Ciebie uiszczenia jakiejkolwiek opłaty za korzystanie ze strategii wewnętrznych FxPro.

FxPro nie pobiera opłat od inwestorów za korzystanie z linii kredytowej, nie nalicza odsetek do otrzymanych kwot, a inwestor, kiedy zechce może wypłacać własne pieniądze, jak i wygenerowane zyski, bez zbędnych pytań.

Oprócz opłat za wyniki inwestor FxPro SuperTrader, ponosi jeszcze koszty związane z dokonywaniem wpłat i wypłat.

Przykłady

Klient XYZ ma następujący wykres wyników w swoim portfelu SuperTrader od początku handlowania we wrześniu 2014 r. w czasie stosowania strategii podmiotu trzeciego, który pobiera opłatę za wyniki. Znaki szczytu dot. wyników w portfelu są oznaczone przez wykrzykniki na poniższym wykresie (we wrześniu, październiku, listopadzie, kwietniu, wrześniu i lutym). Klient XYZ uiści opłatę za wyniki w następujących miesiącach:

We wrześniu klient uiści opłatę za wyniki dzięki strategii podmiotu trzeciego w oparciu o wyniki - 1,08

W październiku klient uiści opłatę za wyniki dzięki strategii podmiotu trzeciego w oparciu o wyniki - 1.92% (3,01% - 1,08%)

W listopadzie klient uiści opłatę za wyniki dzięki strategii podmiotu trzeciego w oparciu o wyniki - 3,16% (6,17% - 3,01%)

W kwietniu klient uiści opłatę za wyniki dzięki strategii podmiotu trzeciego w oparciu o wyniki - 4.11% (10,28% - 6,17%)

W sierpniu klient uiści opłatę za wyniki dzięki strategii podmiotu trzeciego w oparciu o wyniki - 6,05% (16,33% - 10,28%)

Performance-for-XYZ-Clients

Nie pobieramy żadnej prowizji za wpłaty lub wypłaty za pomocą przelewu bankowego, jednakże należy pamiętać, że może zostać obciążony opłatą w swoim banku. Transakcje kartą kredytową/debetową mogą być obciążone opłatą od wystawcy; FxPro pobiera symboliczną opłatę w wysokości 1,6% za korzystanie z karty kredytowej/debetowej. Za transakcje przez serwis PayPal, FxPro pobiera opłaty w imieniu PayPal oraz zgodnie z ich cennikiem. Przejdź tutaj po więcej szczegółów Neteller, Skrill (Moneybookers), mPay/Netbanx and WebMoney obecnie nie pobierają opłaty za wpłaty i wypłaty, FxPro również nie pobiera prowizji za korzystanie z tych usług. Przy korzystaniu z MonetaRU i cashU do wpłat i wypłat poniesiesz opłaty w kwocie odpowiednio 4% i 4,5%.

Witamy w czacie na żywo FxPro Jak możemy Ci pomóc?