Platforma sama w sobie jest prosta i intuicyjna w obsłudze. Wszystkie dostępne strategie są wyraźnie wyszczególnione z wybranymi statystykami efektywności. Kliknięcie na jakąkolwiek strategię otwiera wykresy efektywności, które mogą być wyświetlane w wielu przedziałach czasowych, a także jako szczegółowe dane oraz jako szczegółowe historie handlu. Dzięki temu potencjalni inwestorzy posiadają wszystkie wymagane informacje, aby dokonać przemyślanych inwestycji.

Ten podział zadań gwarantuje, że platforma działa sprawnie i sprawia, że wszyscy mają swój wkład oraz swój zysk. Liderzy wnoszą swoje strategie, inwestorzy wnoszą swój kapitał, FxPro dostarcza infrastrukturę oraz płynność środków potrzebnych do działania.

How it Works

Zarządzanie ryzykiem jest kluczowe

icon

Sukces FxPro SuperTrader zależy od jakości strategii, które udostępniamy naszym inwestorom. Aby zagwarantować, że na naszą platformę trafią wyłącznie najlepsze algorytmy, stosujemy rygorystycznie zasadę należytej staranności. Zarówno strategie firmowe, jak i strategie pochodzące od osób trzecich, przechodzą gruntowne testy prognostyczne i testy na danych historycznych, a także poddawane są symulacji Monte Carlo, aby upewnić się, że zadziałają odpowiednio w szeregu możliwych scenariuszy. Poza tym stale monitorujemy zatwierdzone strategie w celu zagwarantowania, że zapewniają one wyniki powyżej pewnego progu, a także wymagamy od każdego inwestora, by stosował własne mechanizmy kontroli ryzyka w odniesieniu do każdej kopiowanej strategii. Dlatego możemy powiedzieć, że nasze strategie mają asymetrycznie wyższe prawdopodobieństwo zysku niż straty. Stosowane mechanizmy kontroli ryzyka są tak rygorystyczne, że ograniczają możliwość wystąpienia znacznego spadku zainwestowanego kapitału.

Wyniki back-testu są dostępne online na platformie FxPro SuperTrader.

Marża

icon

Choć nasza linia kredytowa zapewnia inwestorom możliwość zdobycia dodatkowych funduszy i daje szanse na zwiększenie dochodów, wiąże się też z ryzykiem, którego należy być w pełni świadomym przed skorzystaniem z tej oferty. Wszystkie straty poniesione w trakcie inwestowania w strategie SuperTrader naliczane są po stronie Twojego kapitału podwyższonego ryzyka, nie zaś środków przyznanych Ci przez FxPro. W rezultacie linia kredytowa pozwala dalej przydzielać środki do strategii, nawet kiedy Twoje własne fundusze zaczną się kurczyć. Otwiera to możliwość otrzymania wezwania do uzupełnienia środków własnych, jeśli wartość Twoich aktywów spadnie poniżej poziomu umożliwiającego wyrównanie strat wynikających z  obsunięcia kapitału. W takich przypadkach strategie w Twoim portfelu zostaną automatycznie zamknięte, a posiadane przez Ciebie otwarte pozycje zostaną zlikwidowane. FxPro oferuje swoim klientom ochronę przed ujemnym saldem, co oznacza, że nie poniesiesz na swoim koncie większych strat niż wartość środków, jakie zdeponowałeś w systemie FxPro.

OFERUJEMY LINIĘ KREDYTOWĄ

Nasze protokoły zarządzania ryzykiem chronią twój kapitał przed strategicznym wypłatami kapitału. Zostało to potwierdzone w testach, które przeprowadzono na danych z efektywności działania z ostatnich dwóch lat. Rezultaty są dostępne dla inwestorów, aby mogli sprawdzić platformę.
Inwestowanie w wiele strategii jest zalecane, ponieważ redukuje to ryzyko bycia przywiązanym do tylko jednych wyników związanych z daną strategią. Odpowiednio zróżnicowany portfel inwestycyjny jest mniej podatny na zachwiania rynkowe i przez to mniej podatny na odpływ kapitału.
FxPro oferuje bezpłatną linie kredytową, więc twoje konto może być dostatecznie dofinansowane byś mógł inwestować w różne strategie.
WPŁACASZ 2000$
Udzielamy kredytu do8000$
Inwestujesz 10,000$*
*Obowiązują Warunki i zasady

Kliknij tutaj by sprawdzić jaką mamy ofertę linii kredytowej dla naszych inwestorów.

Witamy w czacie na żywo FxPro Jak możemy Ci pomóc?